אלקלעי ושות' - עורכי דין ועורכי פטנטים - דף הבית     צור קשר - אלקלעי ושות'   Alkalay & Co. advocates and patent attorneys    
 
 


ספרה
של עו"ד רחל אלקלעי
"הגנה על זכויות יוצרים
באינטרנט"
   
מידע נוסף...
 
צור קשר מהיר:
 
צור קשר: 03-6935242


 
 

ניסיון מקצועי
אנו מביאים איתנו  ניסיון משפטי בינלאומי עשיר לצד הבנת השפה הטכנולוגית בשילוב עם מחקר אקדמי והוראת משפטים באוניברסיטאות המובילות בארץ ובפורומים מקצועיים. אנו מתעדכנים ללא הפסק בחידושי הטכנולוגיה החקיקה והפסיקה העוסקים בתחומינו.

כמו כן אנו נדרשים לעיתים קרובות למציאת פתרונות משפטיים לבעיות שנוצרות בעידן הטכנולוגי גלובלי שמתפתח ללא הרף.

יחס אישי
בראש ובראשונה בחרנו בתחום עיסוקנו מתוך אהבת היצירה וקידום החדשנות ,מתוך האתגר המשפטי בעיסוק בנושאים אלה, ומתוך הרצון לסייע בקידום החדשנות והיצירה הישראלית בעולם כולו. 
על רקע חזון זה, הצלחתם של לקוחותינו חשובה לנו ועושה את ההבדל לאורך כל הדרך ביחסי העבודה עימנו ומתן ליווי אישי ותומך שאינו מסתפק במתן השירות הפרקטי הקר.

כמשרד בוטיק, אנו מנהלים פרוצדורה פשוטה ומהירה לפתרון בעיות. 

מחיר תחרותי
כמשרד בוטיק, אנו יכולים להציע את השרות המקצועי והאישי ביותר במחיר ובתנאים תחרותיים ביותר, וכן אנו מציעים חבילת שירותים משפטיים בסיסיים לסטארט אפ וחברות אינטרנט בצמיחה.

ראיה בינתחומית ובינלאומית רחבה
התייחסות לתמונה הכוללת ולהשלכות של כל צעד וצעד בטווח שמעבר לטיפול בשאלה המשפטית הצר. במידת האפשר, נשמח לקשר את הלקוח ברשת העסקית לגורמים נוספים היכולים לקדם את המיזם ואת החברה.

הרחבת המעגל העסקי והעשרה מקצועית ללקוחותינו
המשרד מאמין כי בכדי להצליח תפקידנו להעניק ללקוחותינו העשרה מקצועית רחבה. לשם כך מתוכננת  סדרת "מפגשי השראה" , בהן נארח יזמים ומשקיעים בולטים, אשר יספרו וישתפו בניסיונם, בהן תינתן גם הזדמנות לשאול שאלות משפטיות ואפשרות להרחבת המעגל העסקי של לקוחותינו. כמו כן, אנו שולחים במייל למעוניינים, עדכונים משפטיים חשובים ופרשנויות בעלות השלכות מעשיות על לקוחות בתחום.

בכדי להירשם  לעדכונים ולכנסים המקצועיים - אנא צרו קשר עם המשרד

 
 

Go Back  Print  Send Page
הרשמו למפגשי השראה עם יזמים ומשקיעים מצליחים תוכנית מיוחדת לסארט-אפים חדשים היוצאים לדרך!

Copyright Alkalay & Co 2011 ©
צרו קשר בנושא: פטנטים, קניין רוחני, זכויות יוצרים, סימני מסחר, דיני אינטרנט, חוזים עסקיים


הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus