אלקלעי ושות' - עורכי דין ועורכי פטנטים - דף הבית     צור קשר - אלקלעי ושות'   Alkalay & Co. advocates and patent attorneys    
 
 


ספרה
של עו"ד רחל אלקלעי
"הגנה על זכויות יוצרים
באינטרנט"
   
מידע נוסף...
 
צור קשר מהיר:
 
צור קשר: 03-6935242


 
דף הבית >> מאמרים ופרשנות >> פייסבוק פותחת את ההרשמה למשתמשים חדשים
 

רוצו לתפוס את השם שלכם – פייסבוק פותחת את ההרשמה לשמות חדשים. 14.6.20009

שוב סערה באינטרנט. הפעם בעקבות החלטה של FACEBOOK  לאפשר החל מיום 13.6 למשתמשים לרשום שמות ייחודיים כדי לזהות את עמוד הפרופיל שלהם.
האם השם המסחרי שלך יכול לשמש משתמש אלמוני של פייסבוק לזיהוי דף הפרופיל שלו?
השיטה החדשה של פייסבוק  עשויה להיות אטרקטיבית לחברות אשר מעוניינות להשתמש בפייסבוק כאמצעי שיווק. למשל חברת אלעל יכולה לשלוח את נוסעיה לעמוד שלה בפייסבוק הקרוי על שמה ותוך שימוש בסימן המסחרי שלה אך מה יקרה אם חברה אחרת תמהר ותתפוס את השם אל על בפייסבוק ?
אתר פייסבוק אשר צפה מראש את הבעייתיות אשר עלולה להתעורר הוסיף מנגנון חדש.בעלי סימני מסחר מוזמנים למנוע מאחרים להשתמש בשם המסחרי שלהם על ידי מילוי טופס בפייסבוק המכונהPreventing the Registration of a Username Form בטופס זה יש  למלא את שם החברה, כתובת המייל, סימן מסחרי ומספר הרישום של הסימן המסחרי.למרות שהטופס מרמז כאילו ניתן להגן רק על סימן מסחרי פדרלי רשום עדין לא ברור מה דינם של סימני מסחר לא רשומים  ולכן מומלץ למלא טופס זה במהירות
פייסבוק מציינת גם כי המשתמשים יכולים להירשם רק תחת שם משתמש אחד לדף הפרופיל שלהם. מרגע שנבחר השם לא ניתן להעבירו או למסחרו אגב, ישנו טופס נוסף בו מבקשת פייסבוק מהמשתמשים ליידע אותה אם מישהו הפר את השם שלך.
אבל, כאמור..איזהו החכם, הרואה את הנולד. מומלץ להערך לשינויים בפייסבוק ולפעול בהתאם
ולסיום שאלה ליוצר פייסבוק:
Do you want to
know a (trade) secret? 
המהלך החדש עלול לגרור אתכם למלחמות משפטיות מסובכות. האם המהלך אכן היה נחוץ ..הרי מי שירצה למצוא אותנו בפייסבוק..יודע ממילא איך לעשות זאת.  
בינתיים נמתין ונעדכן בנושא התפתחויות
 


Go Back  Print  Send Page
הרשמו למפגשי השראה עם יזמים ומשקיעים מצליחים תוכנית מיוחדת לסארט-אפים חדשים היוצאים לדרך!

Copyright Alkalay & Co 2011 ©
צרו קשר בנושא: פטנטים, קניין רוחני, זכויות יוצרים, סימני מסחר, דיני אינטרנט, חוזים עסקיים


הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus